Afvalkoers Klassiekers 2024

« 1 2 3 4 ... 15 16
Ab Normaal

De ‘Afvalkoers Klassiekers’ editie 2024

 

De variant op het waanzinnig populaire grote ronde spel. Een uniek spel waar het niet de bedoeling is om 1ste te zijn, maar waar het enkel gaat om niet laatste te zijn. Speciaal, toch?

Hoe gaat het in zijn werk?
Een beetje te vergelijken met de Afvalkoers in het baanwielrennen, waarbij na elke sprint de laatste renner afvalt. Of omgezet naar dit spel: na elke klassieker, moet 1 speler het spel verlaten.

 

Het concept is iets aangepast ten opzichte van de Giro, Tour en Vuelta. Je krijgt 15.000 punten van de CQ ranking 2023 en hiermee maak je een team aan van maximaal 24 renners. Na elke race krijgen de eerste 20 renners punten.
Sta je na de rit laatste in de daguitslag? Dan stopt je deelname aan het spel.

 

Er zijn dit jaar 2 wisselmomenten. Na wedstrijd 25 (Dwars door het Hageland) en wedstrijd 35 (Super 8 classic) mogen er in totaal 8 nieuwe renners aan je team toegevoegd/gewisseld worden voor de volgende fase van het spel. Als je nog budget en plaatsen genoeg over hebt kan je er dus eventueel 6 renners uithalen en er 8 voor terugplaatsen. Ook mag je er meer dan 8 renners uithalen om budget te creëren en hiervoor 8 nieuwe renners terugplaatsen.

 

Let op! Deze 8 renners is in beide wisselmomenten opgeteld. Hoe je die wissels wilt verdelen mag jij zelf bepalen. Mag alle 8 in het eerste wisselmoment, alle 8 in het laatste, 6-2, 3-5, alle combinaties zijn mogelijk!


Zolang je maar maximaal 24 renners hebt, niet meer dan 8 wissels hebt gedaan en het toegestane budget niet overschrijdt. Minder renners en minder budget is altijd toegestaan.
Geblesseerde, geschorste of gestopte renners mogen pas tijdens een wisselmoment worden vervangen en tellen dan gewoon als wissel.

 

Puntenverdeling:
De eerste 20 renners verdienen punten, als volgt verdeeld:
Top 20: 600 – 500 – 400 – 320 – 280 – 240 – 200 – 160 – 140 – 120 – 100 – 80 – 70 – 60 – 50 – 40 – 30 – 20 – 10 – 1

 

Algemene regels:
– Alleen de uitslag per wedstrijd telt
– Ex aequo op de laatste plaats? Het team met de hoogste CQ waarde ligt er uit
– Toch nog ex aequo? Het eerst ingezonden definitieve team gaat door

 

Er is dit jaar plaats voor 45 deelnemers. Mochten dit er uiteindelijk minder blijken te zijn dan worden er koersen geschrapt, te beginnen met Rund um Köln. Daarna zoveel als nodig zodat er na elke race één team afvalt. Welke koersen er dan afvallen zal ruim op tijd doorgegeven worden.

Hou hiervoor dit topic in de gaten.

 

Het programma voor dit jaar:

 

1

Februari

24-02-2024

Omloop Het Nieuwsblad Elite

België

World Tour

2

Februari

25-2-2024

Kuurne - Bruxelles - Kuurne

België

Europa 1.Pro

3

Februari

27-2-2024

Le Samyn

België

Europa 1.1

4

Februari

28-2-2024

Trofeo Laigueglia

Italië

Europa 1.Pro

5

Maart

2-3-2024

Strade Bianchi

Italië

World Tour

6

Maart

13-3-2024

Danilith Nokere Koerse

België

Europa 1.Pro

7

Maart

15-3-2024

Bredene Koksijde Classic

België

Europa 1.Pro

8

Maart

16-3-2024

Milano-Sanremo

Italië

World Tour

9

Maart

20-3-2024

Minerva Classic Brugge-De Panne

België

World Tour

10

Maart

22-3-2024

E3 Saxo Bank Classic

België

World Tour

11

Maart

24-3-2024

Gent-Wevelgem

België

World Tour

12

Maart

27-3-2024

Dwars door Vlaanderen

België

World Tour

13

Maart

31-3-2024

Ronde van Vlaanderen

België

World Tour

14

April

3-4-2024

Scheldeprijs

België

Europa 1.Pro

15

April

7-4-2024

Paris-Roubaix

Frankrijk

World Tour

16

April

10-4-2024

De Brabantse Pijl

België

Europa 1.Pro

17

April

14-4-2024

Amstel Gold Race

Nederland

World Tour

18

April

17-4-2024

Waalse Pijl

België

World Tour

19

April

21-4-2024

Liège-Bastogne-Liège

België

World Tour

20

Mei

1-5-2024

Eschborn-Frankfurt

Duitsland

World Tour

21

Mei

5-5-2024

Tro-Bro Léon

Frankrijk

Europa 1.Pro

22

Mei

26-5-2024

Rund um Köln

Duitsland

Europa 1.1

23

Mei

29-5-2024

Circuit Franco Belge

België

Europa 1.Pro

24

Juni

2-6-2024

Brussels Cycling Classic

België

Europa 1.Pro

25

Juni

8-6-2024

Dwars door het Hageland

België

Europa 1.Pro

         

 

     

WISSELMOMENT

 

 

         

 

26

Juli

27-7-2024

Olympische Spelen ITT

Frankrijk

Olympisch

27

Augustus

3-8-2024

Olympische spelen RR

Frankrijk

Olympisch

28

Augustus

10-8-2024

Donostia San Sebastian Klasikoa

Spanje

World Tour

29

Augustus

25-8-2024

Bretagne Classic - Ouest-France

Frankrijk

World Tour

30

September

8-9-2024

Bemer Cyclassics Hamburg

Duitsland

World Tour

31

September

12-9-2024

Coppa Sabatini

Italië

Europa 1.Pro

32

September

13-9-2024

Grand Prix Cycliste de Québec

Canada

World Tour

33

September

15-9-2024

Grand Prix Cycliste de Montréal

Canada

World Tour

34

September

18-9-2024

Grand Prix de Wallonie

België

Europa 1.Pro

35

September

21-9-2024

Super 8 Classic

België

Europa 1.Pro

         

 

     

WISSELMOMENT

 

 

         

 

36

September

22-9-2024

Wereldkampioenschap ITT

Zwitserland

World Tour

37

September

29-9-2024

Wereldkampioenschap RR

Zwitserland

World Tour

38

Oktober

3-10-2024

Sparkassen Münsterland Giro

Duitsland

Europa 1.Pro

39

Oktober

5-10-2024

Giro dell'Emilia

Italië

Europa 1.Pro

40

Oktober

6-10-2024

Paris - Tours Elite

Frankrijk

Europa 1.Pro

41

Oktober

7-10-2024

Coppa Bernocchi - GP BPM

Italië

Europa 1.Pro

42

Oktober

8-10-2024

100^ Tre Valli Varesine

Italië

Europa 1.Pro

43

Oktober

10-10-2024

Gran Piemonte

Italië

Europa 1.Pro

44

Oktober

12-10-2024

Il Lombardia

Italië

World Tour

 

 

 

 

 

 

Meespelen?


Je deelname bevestig je hieronder in het topic.
Je team vervolgens effectief doorgeven uitsluitend door een email te sturen naar
[email protected] Vermeld duidelijk in het onderwerp “Afvalkoers klassiekers” en je Wielerflits nickname.

Doe alleen mee als je ook tegen een opmerking a la de zwakste schakel kunt mocht je er uit vliegen!
Af en toe vind ik dat leuk om te doen maar onthoudt: dit is nooit persoonlijk bedoeld. Altijd om te lachen, dus met een korreltje zout nemen.

 

Uiterlijke datum van inleveren is donderdag 22 februari 2024 23.00 uur. Dit omdat ik tijd nodig heb om alle teams te kunnen verwerken. Dat is met 45 teams een tijdrovende zaak en iedereen wil uiteindelijk na de eerste koers snel een uitslag en dat kan niet als ik op de dag zelf nog de meeste teams moet invoeren.
Alleen de eerste 45aangemelde teams kunnen meespelen, maar enkele reserveteams kunnen toch handig zijn. De winnaar van vorig jaar, Nijmos is automatisch geplaatst en dus onze eerste deelnemer. Hij moet zijn deelname wel bevestigen in dit topic, uiterlijk 11 februari 2023.
Ook BlingSagan, de maker van mijn Excel bestand heeft door zijn werk een plekje verdiend. En zelf doe ik ook mee.

 

Heel belangrijk; nee, essentieel zelfs:

Je renner de notatie meegeven zoals op de CQ ranking en ordenen volgens waarde, scheelt me heel wat werk.
Vb: POGACAR Tadej

Graag geen waardes er bij. Die mag je voor jezelf er bij zetten maar bij het versturen graag enkele de notatie zoals hierboven aangegeven en wel gesorteerd op CQ waarde van hoog naar laag (alleen dus zonder waarde sturen).
Dus bovenaan je duurste renner en onderaan de goedkoopste.

 

Zorg dat je de juiste CQ ranking gebruikt.

https://cqranking.com/men/asp/gen/cqRankingRider.asp

Sorteer op 2023 en dan krijg je de lijst met Pogacar 3602, Vingegaard 3171 en Evenepoel 2933.

Anders is je team ongeldig!

 

Veel puzzel plezier en veel geluk natuurlijk!

Ab Normaal

 

Ab Normaal
VAN AERT Wout
PEDERSEN Mads
VAN DER POEL Mathieu
DE LIE Arnaud
PIDCOCK Thomas
MERLIER Tim
GREGOIRE Romain
VAN GILS Maxim
MATTHEWS Michael
CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
COSNEFROY Benoît
TEUNS Dylan
ACKERMANN Pascal
HOFSTETTER Hugo
LAURANCE Axel
BUSATTO Francesco
LAMPERTI Luke
TRATNIK Jan
MOSCON Gianni
DE PRETTO Davide
MAGNIER Paul
CAPIOT Amaury
AUGUST Andrew
 
Bode80
VAN AERT Wout
PEDERSEN Mads
MOHORIC Matej
KÜNG Stefan
PIDCOCK Thomas
THIJSSEN Gerben
STUYVEN Jasper
MENTEN Milan
VAN GILS Maxim
MATTHEWS Michael
JAKOBSEN Fabio
THEUNS Edward
VAN BAARLE Dylan
TEUNS Dylan
VAN GESTEL Dries
EEKHOFF Nils
TURGIS Anthony
ANIOLKOWSKI Stanislaw
LEMMEN Bart
LAURANCE Axel
LAMPERTI Luke
GHYS Robbe
TRATNIK Jan
 
Maiilot à Pois
VAN AERT Wout
PEDERSEN Mads
DE LIE Arnaud
PIDCOCK Thomas
MERLIER Tim
THIJSSEN Gerben
GREGOIRE Romain
MENTEN Milan
VAN GILS Maxim
WELLENS Tim
ASGREEN Kasper
GIRMAY HAILU Biniam
COSNEFROY Benoît
VAN BAARLE Dylan
TULETT Ben
TEUNS Dylan
HOFSTETTER Hugo
LAMPERTI Luke
BRAET Vito
FRETIN Milan
TRATNIK Jan
BERCKMOES Jenno
MOSCON Gianni
CAPIOT Amaury
 
ditisdavid
VAN AERT Wout
VAN DER POEL Mathieu
DE LIE Arnaud
PIDCOCK Thomas
MERLIER Tim
GREGOIRE Romain
MATTHEWS Michael
ASGREEN Kasper
CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
GIRMAY HAILU Biniam
COSNEFROY Benoît
THEUNS Edward
VAN BAARLE Dylan
TEUNS Dylan
EEKHOFF Nils
ACKERMANN Pascal
HOFSTETTER Hugo
LAURANCE Axel
LAMPERTI Luke
ALLEGAERT Piet
TURNER Ben
TRATNIK Jan
MOSCON Gianni
CAPIOT Amaury
 
erveedeeee
EVENEPOEL Remco
VAN AERT Wout
PHILIPSEN Jasper
VAN DER POEL Mathieu
DE LIE Arnaud
HEALY Ben
CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
GIRMAY HAILU Biniam
BETTIOL Alberto
WRIGHT Fred
VERMEERSCH Gianni
LEMMEN Bart
VAN UDEN Casper
LAMPERTI Luke
BRAET Vito
FRETIN Milan
TRATNIK Jan
BOVEN Lars
RYAN Archie
MAGNIER Paul
CAPIOT Amaury
 
Niekvdv
VAN AERT Wout
PHILIPSEN Jasper
DE LIE Arnaud
LAPORTE Christophe
MOHORIC Matej
PIDCOCK Thomas
ASGREEN Kasper
DE KLEIJN Arvid
VAN BAARLE Dylan
TEUNS Dylan
BETTIOL Alberto
EEKHOFF Nils
TURGIS Anthony
HOFSTETTER Hugo
VAN DE PAAR Jarne
WATSON Samuel
LAURANCE Axel
BUSATTO Francesco
TURNER Ben
GAUTHERAT Pierre
BERCKMOES Jenno
BOVEN Lars
VAN ROOY Kenneth
CAPIOT Amaury
 
Ivo001
PEDERSEN Mads
DE LIE Arnaud
LAPORTE Christophe
MERLIER Tim
PIDCOCK Thomas
STUYVEN Jasper
VAN GILS Maxim
MATTHEWS Michael
WELLENS Tim
TRENTIN Matteo
ASGREEN Kasper
MILAN Jonathan
GIRMAY HAILU Biniam
VAN BAARLE Dylan
TEUNS Dylan
BETTIOL Alberto
ACKERMANN Pascal
TURGIS Anthony
HOFSTETTER Hugo
LAMPERTI Luke
TURNER Ben
TRATNIK Jan
MOSCON Gianni
CAPIOT Amaury
 
Coolietje
VAN AERT Wout
DE LIE Arnaud
POWLESS Neilson
PIDCOCK Thomas
THIJSSEN Gerben
GREGOIRE Romain
TILLER Rasmus Fossum
KRON Andreas Lorentz
STUYVEN Jasper
MENTEN Milan
VAN GILS Maxim
THEUNS Edward
POLITT Nils
VAN BAARLE Dylan
BETTIOL Alberto
EEKHOFF Nils
TURGIS Anthony
HOFSTETTER Hugo
LAURANCE Axel
BUSATTO Francesco
TURNER Ben
MORGADO Antonio Tomas
MOSCON Gianni
CAPIOT Amaury
 
Rabbiej
VAN AERT Wout
PHILIPSEN Jasper
PEDERSEN Mads
MOHORIC Matej
PIDCOCK Thomas
MATTHEWS Michael
ASGREEN Kasper
MILAN Jonathan
CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
GIRMAY HAILU Biniam
COSNEFROY Benoît
VAN BAARLE Dylan
PITHIE Laurence
ACKERMANN Pascal
TURGIS Anthony
HOFSTETTER Hugo
MAYRHOFER Marius
VERMEERSCH Gianni
SHEEHAN Riley
TURNER Ben
COVI Alessandro
MORGADO Antonio Tomas
TRATNIK Jan
BOVEN Lars
 
SvenVDB
VAN AERT Wout
PHILIPSEN Jasper
DE LIE Arnaud
MOHORIC Matej
KÜNG Stefan
PIDCOCK Thomas
GREGOIRE Romain
VAN GILS Maxim
MATTHEWS Michael
WELLENS Tim
COSNEFROY Benoît
VAN BAARLE Dylan
TEUNS Dylan
BETTIOL Alberto
KIELICH Timo
ACKERMANN Pascal
LAURANCE Axel
LAMPERTI Luke
TURNER Ben
MORGADO Antonio Tomas
TRATNIK Jan
BERCKMOES Jenno
TRONCHON Bastien
CAPIOT Amaury
 
Dekenner01
Philipsen Jasper
Pedersen mads
VAN DER POEL Mathieu
Powless Neilson
KÜNG Stefan
Pidcock Thomas
Merlier Tim
GREGOIRE Romain
BAGIOLI Andrea
van gils Maxim
Matthews Michael
van Baarle Dylan
Teuns Dylan
Segaert Alec
Laurance Axel
BUSATTO Francesco
Lamperti Luke
Allegaert Piet
REX Laurenz
Tratnik Jan
Magnier Paul
Capiot Amaury
 
Carbon Ros
VAN AERT Wout
DE LIE Arnaud
MERLIER Tim
WOODS Michael
GREGOIRE Romain
BAGIOLI Andrea
WAERENSKJOLD Søren
TILLER Rasmus Fossum
LAMPAERT Yves
MENTEN Milan
WELLENS Tim
TRENTIN Matteo
VAN EETVELT Lennert
TULETT Ben
VAN GESTEL Dries
EEKHOFF Nils
ACKERMANN Pascal
SENECHAL Florian
BAX Sjoerd
SEGAERT Alec
LAURANCE Axel
VAN UDEN Casper
BRAET Vito
BOVEN Lars
 
Rimenno
VAN AERT Wout
VAN DER POEL Mathieu
SKJELMOSE JENSEN Mattias
DE LIE Arnaud
BENOOT Tiesj
MENTEN Milan
WELLENS Tim
ALAPHILIPPE Julian
JAKOBSEN Fabio
GIRMAY HAILU Biniam
MOZZATO Luca
THEUNS Edward
BARGUIL Warren
TEUNS Dylan
PITHIE Laurence
DEGENKOLB John
BETTIOL Alberto
CHAMPOUSSIN Clément
VLIEGEN Loïc
TRATNIK Jan
BONIFAZIO Niccolo
VUILLERMOZ Alexis
MAGNIER Paul
CAPIOT Amaury
 
Pier Tol
De Lie Arnaud
Mohoric Matej
Powless Neilson
KÜng Stefan
Pidcock Thomas
Zingle Axel
Merlier Tim
TILLER Rasmus Fossum
Rota Lorenzo
Menten Milan
Van Gils Maxim
Matthews Michael
Asgreen Kasper
COSNEFROY Benoît
Van Gestel Dries
Ackermann Pascal
Senechal Florian
Turgis Anthony
Hofstetter Hugo
Sheehan Riley
Laurance Axel
Fretin Milan
Tratnik Jan
Capiot Amaury
 
Malathion
VAN AERT Wout
HIRSCHI Marc
VAN DER POEL Mathieu
LAPORTE Christophe
HEALY Ben
PIDCOCK Thomas
GROENEWEGEN Dylan
THIJSSEN Gerben
GREGOIRE Romain
TILLER Rasmus Fossum
KRAGH ANDERSEN Søren
MENTEN Milan
COSNEFROY Benoît
VAN BAARLE Dylan
LAURANCE Axel
BUSATTO Francesco
MORGADO Antonio Tomas
TRATNIK Jan
MAGNIER Paul
CAPIOT Amaury
 
Limal
PHILIPSEN Jasper
VAN DER POEL Mathieu
DE LIE Arnaud
HEALY Ben
KÜNG Stefan
PIDCOCK Thomas
MERLIER Tim
STUYVEN Jasper
VAN GILS Maxim
ASGREEN Kasper
CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
GIRMAY HAILU Biniam
TEUNS Dylan
SENECHAL Florian
HOFSTETTER Hugo
MAYRHOFER Marius
SHEEHAN Riley
LAMPERTI Luke
TURNER Ben
FRETIN Milan
TRATNIK Jan
BOVEN Lars
MOSCON Gianni
CAPIOT Amaury
 
Franky122
VAN AERT Wout
DE LIE Arnaud
LAPORTE Christophe
PIDCOCK Thomas
ZINGLE Axel
MERLIER Tim
THIJSSEN Gerben
GREGOIRE Romain
MEEUS Jordi
MENTEN Milan
VAN GILS Maxim
THEUNS Edward
VAN GESTEL Dries
BETTIOL Alberto
HOFSTETTER Hugo
TAMINIAUX Lionel
SHEEHAN Riley
HERMANS Quinten
LAMPERTI Luke
TURNER Ben
FRETIN Milan
DE POOTER Dries
MAGNIER Paul
CAPIOT Amaury
 
JDV21
VAN AERT Wout
VAN DER POEL Mathieu
DE LIE Arnaud
PIDCOCK Thomas
MERLIER Tim
GREGOIRE Romain
KRAGH ANDERSEN Søren
MATTHEWS Michael
WELLENS Tim
ASGREEN Kasper
MILAN Jonathan
COSNEFROY Benoît
THEUNS Edward
VAN BAARLE Dylan
TEUNS Dylan
SENECHAL Florian
HOFSTETTER Hugo
BUSATTO Francesco
LAMPERTI Luke
TURNER Ben
MORGADO Antonio Tomas
TRATNIK Jan
CAPIOT Amaury
HERZOG Emil
 
Poeksel
VAN AERT Wout
VAN DER POEL Mathieu
DE LIE Arnaud
PIDCOCK Thomas
THIJSSEN Gerben
GREGOIRE Romain
WELLENS Tim
MILAN Jonathan
JAKOBSEN Fabio
GIRMAY HAILU Biniam
KWIATKOWSKI Michal
COSNEFROY Benoît
VAN EETVELT Lennert
VAN BAARLE Dylan
TEUNS Dylan
BETTIOL Alberto
ACKERMANN Pascal
TURGIS Anthony
HOFSTETTER Hugo
TURNER Ben
FRETIN Milan
TRATNIK Jan
MOSCON Gianni
CAPIOT Amaury
 
Ceramiche Ariostea
PHILIPSEN Jasper
VAN DER POEL Mathieu
DE LIE Arnaud
LAPORTE Christophe
PIDCOCK Thomas
MERLIER Tim
THIJSSEN Gerben
GREGOIRE Romain
MATTHEWS Michael
WELLENS Tim
GIRMAY HAILU Biniam
TEUNS Dylan
BETTIOL Alberto
KIELICH Timo
HAGENES Per Strand
SHEEHAN Riley
SIMMONS Quinn
LAURANCE Axel
BUSATTO Francesco
VAN UDEN Casper
LAMPERTI Luke
TURNER Ben
MORGADO Antonio Tomas
ARRIETA LIZARRAGA Igor
 
Vernis
VAN AERT Wout
PEDERSEN Mads
DE LIE Arnaud
MOHORIC Matej
LAPORTE Christophe
HEALY Ben
PIDCOCK Thomas
MERLIER Tim
GREGOIRE Romain
WELLENS Tim
GIRMAY HAILU Biniam
BETTIOL Alberto
HOFSTETTER Hugo
SHEEHAN Riley
LAURANCE Axel
BUSATTO Francesco
VAN UDEN Casper
LAMPERTI Luke
REX Laurenz
MORGADO Antonio Tomas
VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
MOSCON Gianni
SVRCEK Martin
CAPIOT Amaury
 
Oli4G
VAN AERT Wout
DE LIE Arnaud
MOHORIC Matej
LAPORTE Christophe
PIDCOCK Thomas
GREGOIRE Romain
WELLENS Tim
SHEFFIELD Magnus
ASGREEN Kasper
COSNEFROY Benoît
MOZZATO Luca
VAN EETVELT Lennert
VAN BAARLE Dylan
BETTIOL Alberto
ACKERMANN Pascal
WRIGHT Fred
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
HOFSTETTER Hugo
BALLERINI Davide
HERMANS Quinten
DE BONDT Dries
BUSATTO Francesco
TURNER Ben
TRATNIK Jan
 
Sjonge Jonge
PHILIPSEN Jasper
VAN DER POEL Mathieu
SKJELMOSE JENSEN Mattias
LAPORTE Christophe
PIDCOCK Thomas
MERLIER Tim
MENTEN Milan
VAN GILS Maxim
ASGREEN Kasper
CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
GIRMAY HAILU Biniam
TEUNS Dylan
CAVENDISH Mark
BETTIOL Alberto
EEKHOFF Nils
ACKERMANN Pascal
SENECHAL Florian
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
LAURANCE Axel
BUSATTO Francesco
LAMPERTI Luke
MORGADO Antonio Tomas
WEEMAES Sasha
MOSCON Gianni
 
opa
EVENEPOEL Remco
VAN AERT Wout
PHILIPSEN Jasper
THIJSSEN Gerben
GREGOIRE Romain
WAERENSKJOLD Søren
MENTEN Milan
VAN GILS Maxim
ASGREEN Kasper
GIRMAY HAILU Biniam
VAN BAARLE Dylan
TEUNS Dylan
BETTIOL Alberto
TURGIS Anthony
HOFSTETTER Hugo
BUSATTO Francesco
LAMPERTI Luke
ALLEGAERT Piet
GAUTHERAT Pierre
VLIEGEN Loïc
BOVEN Lars
TRONCHON Bastien
KUYPERS Gerben
CAPIOT Amaury
 
callmeal
VAN AERT Wout
PHILIPSEN Jasper
VAN DER POEL Mathieu
LAPORTE Christophe
PIDCOCK Thomas
MERLIER Tim
GREGOIRE Romain
WELSFORD Sam
ALAPHILIPPE Julian
DE KLEIJN Arvid
GIRMAY HAILU Biniam
VAN BAARLE Dylan
NIZZOLO Giacomo
TEUNS Dylan
DEGENKOLB John
ACKERMANN Pascal
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
LEMMEN Bart
ALLEGAERT Piet
TURNER Ben
DEL TORO ROMERO Isaac
TRATNIK Jan
MOSCON Gianni
CAPIOT Amaury
 
Wielervolger
VAN AERT Wout
DE LIE Arnaud
MADOUAS Valentin
PIDCOCK Thomas
MERLIER Tim
TILLER Rasmus Fossum
MEEUS Jordi
MATTHEWS Michael
WELLENS Tim
ASGREEN Kasper
GIRMAY HAILU Biniam
COSNEFROY Benoît
VAN BAARLE Dylan
TEUNS Dylan
VAN GESTEL Dries
ALBANESE Vincenzo
BETTIOL Alberto
ACKERMANN Pascal
WRIGHT Fred
HOFSTETTER Hugo
HERMANS Quinten
TURNER Ben
COVI Alessandro
CAPIOT Amaury
 
Sies
PEDERSEN Mads
VAN DER POEL Mathieu
DE LIE Arnaud
MOHORIC Matej
LAPORTE Christophe
HEALY Ben
PIDCOCK Thomas
MENTEN Milan
SHEFFIELD Magnus
GIRMAY HAILU Biniam
VAN EETVELT Lennert
PITHIE Laurence
BETTIOL Alberto
EEKHOFF Nils
WRIGHT Fred
EENKHOORN Pascal
BALLERINI Davide
LAURANCE Axel
TURNER Ben
TRATNIK Jan
BERCKMOES Jenno
MOSCON Gianni
HOELGAARD Markus
RYAN Archie
 
BrackenRidgeCycling
Van Aert Wout
De Lie Arnaud
Laporte Christophe
Pidcock Thomas
Thijssen Gerben
Gregoire Romain
Meeus Jordi
Rota Lorenzo
Van Gils Maxim
Matthews Michael
Asgreen Kasper
GIRMAY HAILU Biniam
COSNEFROY Benoît
Van Baarle Dylan
Teuns Dylan
Eekhoff Nils
Ackermann Pascal
Turgis Anthony
Hofstetter Hugo
Laurance Axel
Gautherat Pierre
Berckmoes Jenno
Kuypers Gerben
Capiot Amaury
 
Treenert
VAN AERT Wout
DE LIE Arnaud
MOHORIC Matej
LAPORTE Christophe
PIDCOCK Thomas
THIJSSEN Gerben
GREGOIRE Romain
STUYVEN Jasper
WELSFORD Sam
WELLENS Tim
ASGREEN Kasper
KWIATKOWSKI Michal
VAN GESTEL Dries
BETTIOL Alberto
EEKHOFF Nils
ACKERMANN Pascal
SENECHAL Florian
ANIOLKOWSKI Stanislaw
LAURANCE Axel
BUSATTO Francesco
HONORE Mikkel Frølich
FRETIN Milan
KUYPERS Gerben
CAPIOT Amaury
 
BlingSagan
VAN AERT Wout
PHILIPSEN Jasper
MOHORIC Matej
HEALY Ben
PIDCOCK Thomas
MERLIER Tim
THIJSSEN Gerben
MEEUS Jordi
LAZKANO LOPEZ Oier
ZIMMERMANN Georg
MILAN Jonathan
COSNEFROY Benoît
VERMAERKE Kevin
ALBANESE Vincenzo
CHAMPOUSSIN Clément
SENECHAL Florian
SHEEHAN Riley
COSTIOU Ewen
SEGAERT Alec
LAURANCE Axel
BUSATTO Francesco
LECERF William Junior
RAFFERTY Darren
LE BERRE Mathis
 
Mithrandir
VAN AERT Wout
VAN DER POEL Mathieu
DE LIE Arnaud
POWLESS Neilson
KÜNG Stefan
MERLIER Tim
GREGOIRE Romain
ROTA Lorenzo
WELLENS Tim
LAZKANO LOPEZ Oier
GIRMAY HAILU Biniam
COSNEFROY Benoît
KIELICH Timo
ACKERMANN Pascal
SHEEHAN Riley
ANIOLKOWSKI Stanislaw
LAURANCE Axel
LAMPERTI Luke
TURNER Ben
FRETIN Milan
TRATNIK Jan
RAFFERTY Darren
BOVEN Lars
DEVRIENDT Tom
 
Arry1338
PEDERSEN Mads
DE LIE Arnaud
MOHORIC Matej
KÜNG Stefan
PIDCOCK Thomas
THIJSSEN Gerben
MEEUS Jordi
MENTEN Milan
ALAPHILIPPE Julian
LAZKANO LOPEZ Oier
SHEFFIELD Magnus
VAN GILS Maxim
GIRMAY HAILU Biniam
COSNEFROY Benoît
VAN BAARLE Dylan
BETTIOL Alberto
EEKHOFF Nils
WRIGHT Fred
HOFSTETTER Hugo
SCHELLING Ide
TURNER Ben
COVI Alessandro
FRETIN Milan
MOSCON Gianni
 
Bonorrie
PEDERSEN Mads
DE LIE Arnaud
KÜNG Stefan
PIDCOCK Thomas
MERLIER Tim
THIJSSEN Gerben
MEEUS Jordi
MENTEN Milan
ROTA Lorenzo
WELLENS Tim
DE KLEIJN Arvid
MILAN Jonathan
COSNEFROY Benoît
TEUNS Dylan
EEKHOFF Nils
ACKERMANN Pascal
SHEEHAN Riley
HOFSTETTER Hugo
LAURANCE Axel
TURNER Ben
MORGADO Antonio Tomas
CAPIOT Amaury
 
Nijmos
EVENEPOEL Remco
VAN AERT Wout
PIDCOCK Thomas
MERLIER Tim
KRISTOFF Alexander
LAMPAERT Yves
MEEUS Jordi
MENTEN Milan
MATTHEWS Michael
GIRMAY HAILU Biniam
COSNEFROY Benoît
THEUNS Edward
VAN BAARLE Dylan
TEUNS Dylan
VAN GESTEL Dries
GARCIA CORTINA Ivan
ACKERMANN Pascal
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
MAYRHOFER Marius
LAURANCE Axel
LAMPERTI Luke
ALLEGAERT Piet
TRATNIK Jan
MOSCON Gianni
 
Zwartebroekenegeletrui
EVENEPOEL Remco
VAN AERT Wout
PHILIPSEN Jasper
PIDCOCK Thomas
GREGOIRE Romain
STUYVEN Jasper
LAZKANO LOPEZ Oier
ASGREEN Kasper
COSNEFROY Benoît
VAN EETVELT Lennert
VAN GESTEL Dries
SENECHAL Florian
HOFSTETTER Hugo
BUSATTO Francesco
LAMPERTI Luke
HONORE Mikkel Frølich
BRAET Vito
GAUTHERAT Pierre
BERCKMOES Jenno
BOVEN Lars
MARIAULT Axel
HOELGAARD Markus
VAN ROOY Kenneth
CAPIOT Amaury
 
Bastaix
VAN AERT Wout
PHILIPSEN Jasper
PEDERSEN Mads
MOHORIC Matej
MADOUAS Valentin
PIDCOCK Thomas
THIJSSEN Gerben
ASGREEN Kasper
HAYTER Ethan
GIRMAY HAILU Biniam
TEUNS Dylan
VAN ASBROECK Tom
NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel
SENECHAL Florian
PAGE Hugo
BENNETT Sam
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
BALLERINI Davide
DE BONDT Dries
LAURANCE Axel
LAMPERTI Luke
HONORE Mikkel Frølich
TURNER Ben
MORGADO Antonio Tomas
 
HeldS
VAN AERT Wout
PEDERSEN Mads
DE LIE Arnaud
POWLESS Neilson
MERLIER Tim
GREGOIRE Romain
VAN GILS Maxim
WELLENS Tim
TRENTIN Matteo
KWIATKOWSKI Michal
MOZZATO Luca
TEUNS Dylan
VAN GESTEL Dries
PITHIE Laurence
BETTIOL Alberto
ACKERMANN Pascal
HOFSTETTER Hugo
VERMEERSCH Gianni
BALLERINI Davide
VAN UDEN Casper
TURNER Ben
MOSCON Gianni
MAGNIER Paul
CAPIOT Amaury
 
Bazing
VAN AERT Wout
DE LIE Arnaud
LAPORTE Christophe
PIDCOCK Thomas
ZINGLE Axel
MERLIER Tim
THIJSSEN Gerben
MATTHEWS Michael
ALAPHILIPPE Julian
CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
GIRMAY HAILU Biniam
VAN GESTEL Dries
VAN ASBROECK Tom
NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel
BETTIOL Alberto
EEKHOFF Nils
TURGIS Anthony
BALLERINI Davide
FOSS Tobias Svendsen
TURNER Ben
NAESEN Oliver
TRATNIK Jan
MOSCON Gianni
HOELGAARD Markus
 
Arjenzvob
VAN AERT Wout
PEDERSEN Mads
DE LIE Arnaud
HEALY Ben
ZINGLE Axel
MERLIER Tim
THIJSSEN Gerben
GREGOIRE Romain
MENTEN Milan
CORT NIELSEN Magnus
GIRMAY HAILU Biniam
TEUNS Dylan
VAN GESTEL Dries
ACKERMANN Pascal
SENECHAL Florian
TURGIS Anthony
LAURANCE Axel
TURNER Ben
REX Laurenz
JUNGELS Bob
MORGADO Antonio Tomas
TRATNIK Jan
MOSCON Gianni
CAPIOT Amaury
 
Samuello
VAN AERT Wout
VAN DER POEL Mathieu
DE LIE Arnaud
PIDCOCK Thomas
BAGIOLI Andrea
VAN GILS Maxim
LAZKANO LOPEZ Oier
ASGREEN Kasper
MOZZATO Luca
THEUNS Edward
POLITT Nils
VAN BAARLE Dylan
TEUNS Dylan
VAN GESTEL Dries
BETTIOL Alberto
KIELICH Timo
ACKERMANN Pascal
TURGIS Anthony
ASKEY Lewis
BUSATTO Francesco
LAMPERTI Luke
GAUTHERAT Pierre
FRETIN Milan
TRATNIK Jan
 
Zwiebeln
VAN AERT Wout
PHILIPSEN Jasper
DE LIE Arnaud
PIDCOCK Thomas
MERLIER Tim
GREGOIRE Romain
ROTA Lorenzo
MENTEN Milan
VAN GILS Maxim
WELLENS Tim
GIRMAY HAILU Biniam
COSNEFROY Benoît
VAN BAARLE Dylan
TEUNS Dylan
CAVENDISH Mark
BETTIOL Alberto
ACKERMANN Pascal
TURGIS Anthony
HOFSTETTER Hugo
TURNER Ben
NAESEN Oliver
TRATNIK Jan
MOSCON Gianni
CAPIOT Amaury
 
Danusz1986
VAN AERT Wout
PHILIPSEN Jasper
DE LIE Arnaud
LAPORTE Christophe
HEALY Ben
PIDCOCK Thomas
GREGOIRE Romain
MENTEN Milan
DE KLEIJN Arvid
VAN GILS Maxim
TEUNS Dylan
VAN GESTEL Dries
THEUNS Edward
SENECHAL Florian
TURGIS Anthony
HOFSTETTER Hugo
SHEEHAN Riley
ANIOLKOWSKI Stanislaw
LAURANCE Axel
BUSATTO Francesco
LAMPERTI Luke
ALLEGAERT Piet
TRATNIK Jan
CAPIOT Amaury
 
NielsH97
DE LIE Arnaud
KOOIJ Olav
VAN UDEN Casper
MOZZATO Luca
BETTIOL Alberto
VENDRAME Andrea
COVI Alessandro
ULISSI Diego
GREGOIRE Romain
COSNEFROY Benoît
LAMPERTI Luke
JAKOBSEN Fabio
VAN BAARLE Dylan
MENTEN Milan
HEALY Ben
TRENTIN Matteo
STUYVEN Jasper
KÜNG Stefan
LAPORTE Christophe
MADOUAS Valentin
ROTA Lorenzo
TEUNS Dylan
 
Kokkie1975
PEDERSEN Mads
VAN DER POEL Mathieu
MOHORIC Matej
LAPORTE Christophe
KÜNG Stefan
ZINGLE Axel
THIJSSEN Gerben
KRAGH ANDERSEN Søren
MEEUS Jordi
STUYVEN Jasper
ASGREEN Kasper
GIRMAY HAILU Biniam
TEUNS Dylan
BETTIOL Alberto
ACKERMANN Pascal
SENECHAL Florian
HOFSTETTER Hugo
BALLERINI Davide
LAMPERTI Luke
PASQUALON Andrea
ALLEGAERT Piet
JUNGELS Bob
TRATNIK Jan
MOSCON Gianni
 
JNB
Philipsen Jasper
Pedersen mads
VAN DER POEL Mathieu
MOHORIC Matej
Pidcock Thomas
Merlier Tim
BAGIOLI Andrea
VAN GILS Maxim
Matthews Michael
TRENTIN Matteo
van Baarle Dylan
CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
TURGIS Anthony
SHEEHAN Riley
MAYRHOFER Marius
Laurance Axel
BUSATTO Francesco
Lamperti Luke
MORGADO Antonio Tomas
Tratnik Jan
BOVEN Lars
PRADES REVERTER Eduard
Magnier Paul
Capiot Amaury
 
Ezequiel
VAN AERT Wout
VAN DER POEL Mathieu
MOHORIC Matej
PIDCOCK Thomas
MERLIER Tim
THIJSSEN Gerben
KRON Andreas Lorentz
SHEFFIELD Magnus
ASGREEN Kasper
MILAN Jonathan
GIRMAY HAILU Biniam
COSNEFROY Benoît
MOZZATO Luca
VAN BAARLE Dylan
TEUNS Dylan
BETTIOL Alberto
TURGIS Anthony
WRIGHT Fred
HOFSTETTER Hugo
ANIOLKOWSKI Stanislaw
HERMANS Quinten
SCHELLING Ide
TURNER Ben
CAPIOT Amaury
 
arviid
VAN AERT Wout
PEDERSEN Mads
DE LIE Arnaud
POWLESS Neilson
PIDCOCK Thomas
THIJSSEN Gerben
WAERENSKJOLD Søren
TILLER Rasmus Fossum
KRON Andreas Lorentz
VAN GILS Maxim
MENTEN Milan
WELLENS Tim
COSNEFROY Benoît
CHAMPOUSSIN Clément
EEKHOFF Nils
HOFSTETTER Hugo
RENARD Alexis
SCHELLING Ide
SEGAERT Alec
LAMPERTI Luke
MORGADO Antonio Tomas
TRATNIK Jan
BOVEN Lars
CAPIOT Amaury

Laatst gewijzigd
Ab Normaal

CQ ranglijst:

Bonorrie 13287
Zwartebroekengeletrui 13445
Bazing 13672
ditisdavid 13718
niek vdv 13753
samuello 13859
Franky122 13882
ivo001 13893
   
Ab Normaal 13961
Poeksel 13963
Brackenridgecycling 13981
Wielervolger 14021
HeldS 14064
JNB 14140
Mithrandir 14149
oli4g 14187
JDV21 14200
opa 14214
arjenzvob 14229
   
Ezequiel 14293
Rabbiej 14306
Bode80 14318
Dekenner01 14324
   
Pier Tol 14374
Limal 14395
   
Nijmos 14493
erveedeeee 14507
Maillot à Pois 14511
Zwiebeln 14580
   
   
   
Sies 14718
Ceramiche Ariostea 14747
kokkie1975 14757
SvenvdB 14773
callmeal 14852
   
   
   
vernis 14979
NielsH97 14979
   

Laatst gewijzigd
Ab Normaal

Gereserveerd voor statistieken

Ceramiche Ariostea

Check

Sies

Yes yes!!

JDV21

Ja ik doe mee! 

JDV21

En leuk dat de Tro Bro Leon erbij hoort! 

opa

ik doe ook graag mee!

 

Mithrandir

Ik ben er graag weer bij!

BrackenRidgeCycling

Dat is nog eens lekker wakker worden, count me in please

SvenVDB

Ik doe ook mee

erveedeeee

Ben er weer bij!

Arry1338

Jazeker!

Treenert

I'm in

ditisdavid

Eindelijk een keer op tijd om een plekje te claimen, dus dat doe ik bij deze graag.

kokkie1975

Doe graag mee!

Maillot à Pois

Ik doe graag weer eens een poging 

coolietje

Doe ook graag weer mee!

Poeksel

Graag!

Carbon ros

Ik doe ook graag weer mee!

Limal

Yes sir!

HeldS

Ik doe graag weer mee

rimenno

Doe graag mee!

ivo001

Ik doe graag mee!

« 1 2 3 4 ... 15 16

Log in via je wielerflits.nl account om deel te nemen aan de discussie.